Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon fehér bőrre milyen...

Nagyon fehér bőrre milyen alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nagyon fehér a bőröm és sehol se találok rá megfelelő alapozót DE azért nem falfehér (csak hogy nem annyira fehér kell azért)

És olyan 1500 ft alatt:)



2014. jan. 10. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:

1500 alatt? Úgy nehéz lesz.

Ha jól tudom, az olcsóbb drogériás szegmensben csak a Catrice tart fehér bőrre való alapozót, de még az övéké is drágább 1500-nél. Esetleg figyeld az akciókat!

[link]

2014. jan. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt használom a fehér bőrömre, asszem 1400 ft volt. Ennek kicsi a fedése, de legalább nincs tele mindenféle mű dolgokkal.
2014. jan. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen tónusú bőröd van, hideg vag meleg?


Én is eléggé hófehérke vagyok, nekem Avonos volt régebben, az elég olcsó, és hideg árnyalat, szóval nem leszek tőle hülyén vöröses. Light árnyalat.


[link]

2014. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hideg.

És köszönöm a válaszokat! Szerintem az avonosat kipróbálom ..hétfőn kaptam volna meg a katalógust és amúgy is onnan szerettem volna keresni:)

2014. jan. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!