Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik natúr kozmetikumokat...

Akik natúr kozmetikumokat használnak már egy ideje milyen változást tapasztaltak?

Figyelt kérdés
Mondjuk hosszú ideje használnak, Shea vajat Kókuszolajat kecsketejszappant meg egyéb natúrszappanokat bőrre hajra, vagy akár dezodornak milyen változásokat tapasztaltak? a bőrük szebb mint a korosztályuk nagyrészéé?
2014. jan. 5. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a festetlen hajamra vettem szappan formátumú sampont egy natúr kozmetikumokkal foglalkozó boltban és még az életben nem volt olyan rossz samponom... Macerás is volt a kimosása, elnehezítette, az állaga borzasztó lett tőle, és egyszerre szárított de nem segített a zsírosodáson. Az Alverde termékekkel kísérleteztem még, azokkal már jobb tapasztalatokat is szereztem. Amúgy szerintem átlagos a bőröm, persze meg lehet vétózni, de szerintem inkább az látszik meg az embereken hogy mennyit foglalkoznak magukkal, a bőrükkel, a hajukkal. Hogy esznek, járnak-e kozmetikushoz, levágatják-e a töredezett hajvégeket, egészségesen étkeznek-e, stb. Mozogtam olyan körökben, ahol mindenki Vichyvel kenegette magát és meglátszott még a 80 éves nénin is, pedig tele van kőolajszármazékokkal. Szerintem az öregedés megelőzésén és az egészséges életmódon múlik a legtöbb.
2014. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Mozogtam olyan körökben, ahol mindenki Vichyvel kenegette magát és meglátszott még a 80 éves nénin is, pedig tele van kőolajszármazékokkal. "

Mármint pozitív értelemben? Kevésbé voltak ráncosak?

2014. jan. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen. De szerintem ez is azért volt, mert odafigyeltek magukra és már régen is hangsúlyt fektettek a ráncok megelőzésére, nem kifejezetten bárminek is az eredménye.
2014. jan. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
HÁt én magam is jobban hiszek például egy Ernő Lászlóban és hasonló legdrágább krémekben, mert egész biztos hogy valamit azért adnak. De fiatalkorban a természetes hogy hat?
2014. jan. 5. 23:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a hajamra használok csak natúr kozmetikumokat. Őszintén szólva nem sok változást vettem észre, de a lelkemnek jobb érzés, hogy nem kenek mindenféle mű cuccot a hajamra:D
2014. jan. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az egész natúrmánia fel van fújva. Annyira sztem senki nem vinne fel túl nagy dózisban műdolgokat a bőrére, hajára a nem natúrkozmetikumokkal, hogy az annyira baromira egészségtelen legyen rá nézve. A kíváncsiság kedvéért egy ideig natúrsamponnal mostam a hajam, semmivel sem éreztem szebbnek, jobbnak a hajamat utána, mint a 300 Ft-os Palmolive-tól.
2014. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
azért ne mond már hogy nem számít hogy kőaljszármazékos, parfümös olcsó alapozót kensz-e magadra vagy minőségi, natúrt:D
2014. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, a minőségiek nagy része sem natúr. Nyilván nem is azt mondtam, hogy a kínai 300 Ft-osat kell venni.

Meg az egy dolog, ha natúr, de ha nem látja el a funkcióját, akkor a hajamra kenhetem. Az elméletileg natúr alapozó, amit egyszer próbáltam, rohadt büdös volt, és 2 óra után leolvadt az arcomról. De a natúr deókkal i megszívtam egyébként, mert szuperegészsége a bőrnek, jujjjjjjjdejó, de közben meg 5 perc múlva már izzadtságfoltos volt a felsőm. Azt nem mondja meg senki kívülről, mit használok, de leigénytelenez, ha izzadok. Azóta használom a natúrb..ik által fikázott Rexona Maximum Protectiont, mert az legalább HAT. Akkor inkább használok olyat, ami kicsit műbb. Érdekes, elváltozást még nem tapasztaltam.

2014. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!