Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nő gyorsabban a hajam?

Mitől nő gyorsabban a hajam?

Figyelt kérdés
Már féléve nem vasalom, csak a fufrum mert ott nem is kell h nőjön, inkább csak a hosszabb tincsek amiket féléve nem vasalok, szoval ha nem csinálok vele semmit, akkor nő?
2014. jan. 5. 11:37
 1/6 anonim válasza:
90%
Szia! A hajad akkor is nő, ha vasalod. Én rendszeresen vasalom és középhosszú hajam van. De ha egy kicsit szeretnél rásegíteni arra, hogy a hajat nőjjön, hetente egyszer dörzsöld meg a fejed minden részét egy szőrös kefével, utána kenj rá egy borsónyi kéz krémet és ha a krém megszáradt,egy kendőt tegyél meleg vízbe éppcsak annyira, hogy a kendő nedves legyen. Ezt dörzsöld a fejbőrödbe a meleg vizet, és utánamoss hajat. FONTOS: ezt csak hetente egyszer végezd. Remélem segítettem:)
2014. jan. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom a tapasztalataimat, hátha segít valamit. Próbálom a legbeváltabb módszereimet felsorolni. Egyébként derékig érő hajam van(mostmár..).


Jelenleg a Schauma Fito Koffein sampont, balzsamot használom. ( [link] Nekem bevált. Rengeteg babahajam van, amióta használom, a leghosszabbak már a vállamig érnek. (Egyébként tényleg nagyon jó szerintem a hajnövesztéshez. Rajta szoktam hagyni néhány percig a hajamon.


Egy ideig használtam a Panthenol habot is, hajmosás előtt nedves hajra, fél órára kentem a hajtőre, illetve a teljes hajra. Szép, egészséges, puha volt tőle a hajam. Azt nem tudom, hogy nőtt-e tőle valamit, de az ápoló hatása bebizonyosodott.( [link]


Kizárólag vaddisznó sörte hajkefével fésülöm a hajam, mert nem töri, fényes lesz tőle. Alig kell belőle vágatnom szerencsére. Nagyon szeretem, amióta használom, már nem utálom a fésülködést. Bár kicsit sokalltam az árát, mindenképpen jó befektetésnek tartom. Soha nem tupírozom a hajam, állítólag nagyon töri.


Hajvitamint is szedek. Sok mindent kipróbáltam már, most a Dm-ben kapható Das Gesunde Plus hajvitamint szedem, eddig talán ez vált be a legjobban. Ami még pozitívum, hogy hajmosás közben alig hullik ki pár szál, előtte meg az egész ház az én hajammal volt tele.. Ezen kívül szerintem sokkal gyorsabban is nő, sűrűbben kell festenem azóta. 1000 Ft körül kapható.

[link]


Ricinus olaj: Próbálkoztam vele, de nem tetszett, nagyon rossz volt kimosni a hajamból, illetve a hajam színe vörösesre változott tőle, aminek nem túlzottan örültem. A szempillámmal viszont csodákat tett, tehát hajra is biztosan jó, ha van türelme az embernek.


Ugye írtad, hogy nem vasalod a hajad. Én vasalom, rendszeresen. Szinte minden reggel, de hajmosás után tutira. (göndör hajam van és nagyon nem szeretem) Ehhez hővédőt használok, és alacsony hőfokon vasalok. Hajvégápolót is használok. Soha nem szoktam hajat szárítani, mindig a levegőn hagyom megszáradni, bár ez kicsit sok idő, amióta ennyire hosszú a hajam. Egyébként a fodrászom javasolta, hogy soha ne töröljem a hajam, hanem nyomkodó mozdulatokkal nyomjam ki belőle a vizet. Általában 10-15 percig rajta is hagyom a törölközőt, így az magába szívja a felesleges vizet.


2-3 havonta mindig vágatok belőle, akkor is, ha a fodrász szerint nem szükséges. Ez nem feltűnő, és sokkal jobb, mintha fél év múlva 5 centit kellene belőle vágni. Hajnövesztés előtt pedig kötelező vágatni belőle!!


Nekem ezek a módszerek maximálisan beváltak, bocsi, hogy ennyire sok lett, még lehetett volna több is, mivel az évek során nagyon sok mindennel próbálkoztam. Remélem segítettem vele.


21/L

2014. jan. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne vasald napi szinten mert eltörik a vége és 100%,hogy nem nő.Én a body shop banános samponját használom + garnier balzsam és dove hajvégápoló [link] mosás után.Hetente 1x hajpakolás amibe tettem ricinusolajat.1 hónapja lett levágva és már majdnem olyan hosszú mint vágás elött.Nekem a ricinus olajos pakolástól nő olyan gyorsan.Ezt próbáld ki:

[link]

2014. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igyál sokat és egyél csírát! Heti 5cmvel is hosszabb lehet. De ettől a többi szőr is gyorsan nő
2017. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia! csak most találtam ide, de azért írok. szóval: sokkal gyorsabban nő a hajad,fényesebb és dúsabb is lesz ha Bio sampont haszálsz!(pl: alverde,alterra,neobio stb...) én a ricinus olajat is ajánlom,nekem bevált (-: ajánlom hogy ne vasald soha többé a hajad (max a frufrut) mert szép lassan akár anélkül is hogy vágatod, rövidebb lesz a hajad és még törni is fog. használj bio balzsamot is. fényesíti és növeszti a hajat (-: a táplálkozásra is figyelj! egyél sok gyümölcsöt/zöldséget és minél több vitamint! ja és a fehérjétől és a magvaktól/csíráktól is gyorsabban nő a haj (-: remélem segíthettem
2019. jan. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok. Tudom régi poszt. De segített valami azóta a hajatokon.?
2021. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!