Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajat mivel állítja így be?

Ezt a hajat mivel állítja így be?

Figyelt kérdés

[link]

már fél éve növesztem már meg nőt ekkorára.. de az istennek se akar így beállni .. de nem tudom miért.. egyszerűen nem akar hátra menni ez mért van? probálkoztam zselével , hajporral de semmi..



2014. jan. 4. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Wax?

Lakk?

Plusz eleve fésüld így már hajmosás után félig nedvesen.

2014. jan. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy csinálom.. de ahogy megszárad az oldala egyből leesik és nem hátra áll hanem oldalra..
2014. jan. 4. 19:26
 3/5 anonim válasza:

A hajadnak meg kell szoknia ,hogy hátrafelé kell állnia.


Minden hajmosás után így fésüld hátra.


Akár be is száríthatod, majd lefújod kis lakkal

2014. jan. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen! ezt mondom ezt csinálom de az oldala nem akar az lefittyen oldalra. de nem tudom mért , lehet meg kellene kicsit ritkítani?
2014. jan. 4. 19:30
 5/5 anonim válasza:
Kicsit még növeszd a hajad, amikor meg hátrafelé fésülöd, akkor a szokásosnál kicsit több zselét tegyél rá, utána hajszárítóval szárítsd meg
2014. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!