Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcom sokszor pattanásos....

Az arcom sokszor pattanásos. Mit csináljak hogy elmúljon vagy ki se jöjjön rajtam?

Figyelt kérdés
...
2009. nov. 28. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Én Sotret nevű gyógyszert szedek. Az arcom, a hátam és a mellkasom is szép lett tőle. Bőrgyógyász írta fel.


15/F

2009. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Életkortól és nemtől is függ. Egyiket se írtad meg.


Az első javaslatom egy kozmetológus bőrgyógyász, aki megfelelő gyógyszert írhat fel neked, a második pedig egy jó kozmetikus, aki úgy tudja kinyomni a pattanásaidat, hogy 10-15 év múlva ne legyen foltos az arcod, mint nekem. Az én anyám nem vette komolyan a pattanásaimat tizenéves koromban, elintézte azzal, hogy majd elmúlik. Nos, el is múlt, 32 éves koromra, mire terhes lettem és megváltozott a hormonháztartásom... Az elmúlt 20 és nyomkodásainak nyomát azonban már semmivel sem lehet eltüntetni, legfeljebb alapozóval.


Szóval irány egy kozmetológus bőrgyógyász és egy jó kozmetikus!

2009. nov. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
14 vagyok és csaj.
2009. nov. 28. 21:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok múlik az étkezésen is, ne egyél sok csokit, csipszet, sós mogyorót, szotyi is tilos!!! Igyál sok vizet, zöld teát!
2009. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akneroxid
2009. nov. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Használj Zinerityet. Bőrgyógyász írja fel. Elég drága mert 1800 ft körül vn. Egy oldatból és egy porból áll. Az oldatot át kell önteni óvatosan a porral félig teli tubusba és lezárni rátekerni a tetejét és jól alaposan összerázni. Mivel olyan golyós hálós féle a teteje a tubusának körkörösen enyhén megdöltve hogy bőven jöjjön blőle kell felkeni az egész arcra(arclemosóval vagy Dove szappanal megtísztított börre!!).Tuti 5 nap múlvaleszáradnak a pattanások,és olyan másfél hét múlva még a piros nyomok is eltűnek. Nem iritálja a bőrt. Mondjuk a Meromicyin se rossz(Kb 600-800 ft).
2009. dec. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zinerity vagy Meromicyin!!Megtísztított száraz bőrre felkeni.
2009. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. dec. 9. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!