Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Váááá nagyon pattanásos lett...

Váááá nagyon pattanásos lett a fejem és hétvégén évzáró van meg búcsúztató. Mit csináljak vele hogy gyorsan elmúljon? (a pattanások)

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kozmetikus, alapozó, fogkrém, valami házi módszer.
2010. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
kibírod
2010. jún. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
napozz
2010. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jún. 29. 21:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

jajj fogkrémet ne nagyon használj,mert nekem tiszta piros foltok lettek tőle.. bár próbáld ki,mindenkinek más...

csak előre szóltam:)

2010. jún. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Napozz sokat addig-na persze ne 11 és 3 között, mert akkor szétég a fejed-.Süttesd az arcod, és ha szerencséd van, leszárad.Esténként pedig forró vízzel mosd le.Semmiképp ne kenj rá minden nap egy csomó kencét, mert ha egy hétig minden nap használod, főleg függő lesz az arcbőröd.A ballagás előtt egy nappal teljes arctisztítás és szerintem jó lesz.Sok sikert!
2010. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Arclemosó.

vagy itt egy házi recept:

Lisztet, keményítőt és tojás keverj össze! A lényeg az állaga. Olyannak kell lennie ami nem folyik, de nem is túl szilárd. mosd meg az arcodat és tedd rá. aztán kb 20 perc mulva szedd le.

2010. jún. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!