Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon zsíros a hajam nap...

Nagyon zsíros a hajam nap mint nap mosom vannak pakolások rá?

Figyelt kérdés
nagyon vékony gyenge el van töredezve nehezen nő és zsírosodik büdös lesz a hajam ha nem mosom meg.
2014. jan. 1. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha zsíros a hajad, a pakolás többet árt, mint használ. Ha már töredezett, vágasd le a végeket és használ hajvégápoló olajat. Amúgy a vitaminhiány miatt is lehet, hiszen a haj rengeteg vitamint igényel.
2014. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A pakolásoktól csak még hamarabb fog zsírosodni, a pakolások általában száraz hajra vannak. Igaz, hogy a tied el van törve, arra jó lenne a pakolás, de ez a zsírosodáson nem fog segíteni.

Tudom nehéz kibírni, de próbál ritkábban mosni. Nem olyankor amikor mész valahova, hanem mondjuk ha hétvégén nem mész sehova, akkor ha csütörtökön megmosod péntekre, és szombaton nem mész sehova, akkor pénteken nem kell megmosni, és szombaton se kell mosni, ha vasárnap nem mész sehova. A sok vegyszer, ami a samponokban van, nem tesz jót a hajnak, főleg nem ha minden nap használod.

2014. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én levendula olajat használok,jó lesz tőle a hajad illata,sokkal puhább lesz,és nem fog annyira zsírosodni,igaz,hogy télen nem a legszerencsésebb megoldás,de az is sokat segít,ha az utolsó öblítést nem meleg hanem langyos vízzel csinálod.
2014. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jó, ha minden nap mosod, nagyon hamar zsírosodik tőle. Próbáld kitolni 2-3 napra, én minden második napról szerda-vasárnapra bővítettem. Használok száraz sampont, ha nagyon vészes. A pakolás lehet jót tesz a töredezettségének, de végleges megoldás a töredezett részek levágása lesz.
2014. jan. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is nagyon gyorsan zsírosodott a hajam de én nyáron próbáltam leszokni a heti 2 hajmosásról mert nem volt suli és mostmár elég 2 másfél hetente mosni. Ne piszkáld ne nyúlj hozzá hanem kontyold be és nap végig ne érj hozzá mert még a tiszta kéz is zsírosítja és ha megteheted ne is keféld csak fogd össze kezdetben mert nekem kiengedve gyorsabban bezsírosodott . Használj poros szárazsmpont akár minden nap és ha kiengeded fújd be hajlakkal mert szárit. Remélem segítettem :)
2014. jan. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!