Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen természetes pattanás...

Milyen természetes pattanás elleni dolgok vannak?

Figyelt kérdés
Mint a tinik többségének, nekem is nagyon pattanásos az arcom. Szüleim nem engedik hogy kőolajszármazékos(?) vagy antibiotikumos dolgokat használjak... Tudtok valami házi módszert ami jól bevált és nem csak átmeneti hatású?

2013. dec. 23. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Kamillatea,fertőtlenít használd arclemosáshoz.
2013. dec. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3 hete kezdtem el rooibos teát inni, mert azt olvastam, jó alvászavarra és pattanásokra. Jobban ugyan nem alszom tőle, de pont tegnap nézegettem magam a tükörben, h úgy ki van simulva az arcbőröm, mintha nem is az enyém lenne! Még az orrom hegyén lévő miteszerek is, amiket sehogy nem tudok kinyomkodni, mintha elhalványodtak volna egy kicsit! Pedig csak napi 1 csészét iszom! Úgyhogy tök jó, és nem is drága!
2013. dec. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Itt egy recept:mézet keverj össze natúr yogurttal és tedd fel az arcodra kb.30 percig,utána mosd le!Hetente egyszer kell ismételni,illetve ha nincs yogurtod csinálhatod csak mézzel is.Vizet is sokat igyál,no meg egy csipet élesztőt is ehetsz hetenként 1x-2x.Utoljára pedig ne egyél sok egészségtelen ételt (pl.:chips,hamburger,édesség) és mosd meg az arcod egy nap 2x. Sok sikert!
2013. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!