Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen bizalommal fordúltok...

Milyen bizalommal fordúltok egy új frissen végzett fodrászhoz vagy kozmetikushoz?

Figyelt kérdés
Szívesen elmentek hozzá, vagy inkább kihagynátok? Mi késztet ahoz hogy fodrászt vagy kozmetikust válts?
2009. nov. 27. 12:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Elfeledtél?:) Vagy nem kaptad meg az emailt? Már megvolt a hajvágás,aztán gondoltam elmesélem,hogy vágta,de azért megvárom míg az előzőre irsz,mert ha nem,nem akarlak zavarni:)
2009. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Ne haragudj, sajna 2 hétig nem volt netem. De mostmár vagyok. Akkor leírod mi volt?

2009. dec. 19. 14:42
 13/13 anonim ***** válasza:

Na az volt,hogy nem tudta mi az a puhítás. Úgy vágta,hogy nem merőlegesre a végét,hanem így belecsipkodott az ollóval, szóval szerintem a tudta nélkül is puhított,nem!?:) Összességében jó lett,sok hajat levágott, gondolom a fazon miatt,szóval sokkal könnyebb lett a fejem:) még szokom...

Ha lesz időd emailben válaszolsz a hennás levelemre?:) Előre is köszi,meg az eddigi segitséged is!

2009. dec. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!