Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz a hajam, mit tegyek a...

Száraz a hajam, mit tegyek a végei teljesen eltörtek?

Figyelt kérdés
Nem szeretném levágatni mert most növesztem! Előre is köszönöm a válaszokat!!!
2013. dec. 26. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van otthon használj olívaolajat,de tényleg csak a végeire. Esetleg anyukád tarthat otthon kókuszolajat,az is nagyon jó. Ha pedig venni szeretnél akkor nézz szét a Kallos,Avon és egyéb hajolajak között. :)
2013. dec. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiiii ***** válasza:

Az olvívaolajat akartam én is írni, az nagyon jót tesz neki!

Ha ez nem használ, akkor nincs más, vágás.

2013. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy kis frissítő vágás pedig jól jönne, ha nagyon el van törve, hidd el ha most vágatsz belőle jobban fog hatni a kencefice is, mert egy elhalt, töredezett hajon kevésbé hat szerintem...az oliva és kókuszolaj tényleg nagyon jó, én is csak azokat használom, hajnövesztésre gyógyszertárban kapható pár száz forintos ricinusolaj még nagyon bevált, a fejbőrbe kell bemasszírozni, majd kimosni, esetleg ha egész éjszakára benne marad az a legjobb, de ha haza esel munka/suli után és megcsinálod este kimosod az is jó, nekem bevált az is, mindig csinálok egy-egy kúrát három hónapig használom egy hónap szünet, nő a hajam tőle, csak nem egyenletesen :D
2013. dec. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2013. dec. 27. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!