Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mély akné hegeket mivel lehet...

Mély akné hegeket mivel lehet teljesen eltüntetni?

Figyelt kérdés

Mikrodermabrázió esetleg lézeres kezelés vagy valamilyen savas mély hámlasztás?


vagy netán plasztikai sebész?



2013. dec. 19. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy a mikrodermabrázió vagy a savas hámlasztás,mindkettő ugyanolyan,de ha az irháig hatol akkor nem nagyon lehet.
2013. dec. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Attól függ milyen mélyek azok a hegek...Az én arcomon is sok heg van, és elég mélyek is. 2 hónapja rászántam magam, hogy majd valahogy eltüntetem őket...utána olvastam az interneten, hogy mi is az a módszem amit otthon saját magam is meg tudok csinálni...


!!Dermaroller!! 2 hónap után (8 kezelés) azt gondolom már mondhatok véleményt róla...lekopogom és nem akarom elkiabálni de látok javulást...


itt egy kép : [link]


Nem akarok senkit sem megijeszteni, de elég fájdalmas és véres művelet ha otthon csinálod :D


[link]


ha vannak hasonlóan ''bolond'' emberek mint én és érdekli őket ez a módszer az irhat...


Üdv

2013. dec. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!