Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Extra-extra száraz...

Lányok! Extra-extra száraz hajra javaslatok?

Figyelt kérdés
Már ott tartok, hogy szinte bármit megveszek, ami széppé varázsolhatja a hajam. Nagyon sok, dús hajam van és elég hosszú is, de legutóbb a töredezett végek miatt legalább 10 centit kellett vágatnom belőle. Nagyon száraz és semmi nem segít rajta, pedig próbáltam már olíva olíva- és ricinusolajat, sima hajolajat, mindenféle balzsamot, illetve 10ezer forintos Kérastase hajolajat, ami SEMMIT nem segített.. most kókuszolajas hajpakolást és sampont használok, de ez sem a legjobb. Ráadásul elkezdtem vasalni, viszont ezt nem szeretném mellőzni, mert csak így tudom kordában tartani. Tényleg bevált és hatékony ötletekre lennék kíváncsi! Köszönöm

2013. dec. 25. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A hajvasalással iszonyúan eltöröd,ha nem bírja a hajad akkor mondj le róla.Az olajok jól hidratálnak,tekerd be fóliával hatékonyabban beszívódik.
2013. dec. 26. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hunbula ***** válasza:
100%

Mennyi idő alatt próbáltad végig ezt mind? Mindegyiknek kell egy kis időt adni, ne egy-két alkalom után várj azonnali hatást!


Vasaláshoz pedig mindenképpen használj hővédőt (én pl az Avonos sprayt tudom ajánlani, véd és formáz egyben).


Plusz figyelj oda, hogy fogyassz minden nap elegendő folyadékot, anélkül valóban száraz lesz a hajad.

2013. dec. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

glisskur samponokat vegyél, valamennyi erre van kitalálva, a fekete, vagy a fehérnarisari nagyon nagyon jó!!:d ebből választhatsz hajpakolást hajolajat, bármit, mindenük van:d én tudom ajánlani, hajolajat meg használd úgy, hogy belemasszirozod a törölköző száraz hajadba, megszárítod vagy hagyod megszáradni, és ha szükséges utána mégegyszer, ne mosd olyan sokszor.. hadd termelje a saját olajait, ne dörzsöld a törölközővel, vegyél természetes hajkefét (disznósörtés , fa..) NE VASALD!!!! ne tegyél rá hajformázószereket, pl hajlakk meg ilyenek, mert ezek is kiszárítják..


még ha otthoni hajpakolásokat is csinálsz azok is nagyon jók :D ja és télen hordj sapkát, a hideg is kiszárítja.


remélem tudtam segíteni:d

2013. dec. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Extra száraz hajra javaslom otthoni hajpakolásként a sima vajat! Száraz hajra nekem bejött. Egyszerű és működött is, pedig biztosan mindenki hülyeségnek tartja. 10-15 percig hagyd rajta
2013. dec. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2. mindegyik módszernél hagytam elég sok időt arra, hogy hasson, mégsem igazán vált be.. anyukám szerint az olíva olajnál szép, puha fényes hajam volt, de szerintem nem

egyébként napi 3 liter vizet megiszom


utolsó: margarin vajra gondolsz, vagy arra a kis kocka alakú rendes vajra, amivel sütéskor vajazzák a tepsit? :D


köszönöm a tanácsokat !! még jöhetnek

2013. dec. 26. 20:42
 6/8 anonim válasza:
A dobozosra gondolok (margarin), jobban kenhető. Nem vesztesz vele semmit, ha kipróbálod, nekem minden esetre kevésbé volt száraz a hajam utána, gondolom a te hajad is hasonlóképpen reagál. Milyen hosszú amúgy és fested? Vékony szálú?
2013. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

a vágás előtt hátközépnél lejjebb ért, jelenleg nem ér le hátközépig, kicsit rövidebb kivasalt állapotban, de ha nem vasalom, az alap hullámossága miatt sajnos nagyon felugrik

nem festem és soha nem is festettem, és nem is tervezem :D

nem tudom eldönteni, hogy vékony szálú-e, de nem nevezném teljesen annak.. mivel elég sok és dús


köszi a tippet, kipróbálom mindenképp :)

2013. dec. 26. 23:37
 8/8 anonim válasza:
Semmiképpen ne vasald nekem ez egy kicsit segített a töredezett hajvégeimen : [link]
2013. dec. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!