Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a baj a hajammal, hogy egy...

Mi a baj a hajammal, hogy egy idő után így néz ki? (kép alúl)

Figyelt kérdés

[link]

EZ A HAJAM.

Hajvasalóval meglehet ilyen né csinálni?: [link]

MERT a szememig leérne de begöndörödik és rejtélyes módon kiszárad, nam vagyok nő, hogy így foglalkozzak a hajammal, csak növeszteném emo-ra.Szóval hajvasaló és hajspray segítségével meglehet csinálni egyenessé?


2013. dec. 25. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Az emok egy nap vagy minimum másfél óra hosszát birizgálják,hajlakkozzák,fésülgetik,hogy tökéletesen álljon.Ha nem akarsz ennyi időt foglalkozni a hajaddal akkor ne növessz emo hajat.

ennyi.amúgy meg,ha ennyire férfias vagy,hogy nem foglalkozok annyi időt a hajaddal,mint a nők akkor miért érdekel annyira,hogy hogy néz ki a hajad?

2013. dec. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De érdekel!
2013. dec. 25. 16:50
 3/6 anonim ***** válasza:

ki lehet vasalni. viszont annyira nem göndör és hosszú a hajad, ha szárítás közben egyenesre fésülöd egyenes lesz. viszont valami hajban maradó kondícionálót tegyél rá:)

nekem is ilyesmi hajam van, csak lány vagyok

2013. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak akkor fog így állni, ha minden nap vasalgatod és igazgatod, szóval ezzel foglalkozni kell.

Egyébként, ha elfogadsz egy jó tanácsot, növeszd meg kicsit oldalt a hajad, mert ez így nagyon hülyén néz ki.

2013. dec. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] azért áll úgy, mert te vagy Beavis, nem pedig Pete Wentz, sajnálom :(
2013. dec. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2013. dec. 28. 23:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!