Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék hajfestéket hol találok?...

Kék hajfestéket hol találok? Milyen márkákban vannak extrém színek?

Figyelt kérdés
Volt régebben kék a hajam, de hamar kikopott, és nagyon drága volt a festék (több mint 5000 ft), van valami ami olcsóbb és tartós?
2008. júl. 13. 23:21
1 2
 11/15 vever96 válasza:
Szőkíteni aszt hiszem hidrogénnel lehet.
2013. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

engem ma világosítottak fel hogy kék hajfesték nincs,

csak hajszinező

én is nemrég festettem kékre a hajam de 1 mosás után ki is jött a szín

van valakinek valami ötlete ?

a kék metilen kivül ,??

valaki talált már jó fajta kék festéket/ színezőt?

2013. máj. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Light9121 válasza:
Nekem is vannak kék melírjaim. Crazy Color hajszinezőt vettem (több szinben is létezik - google) Előszőr ki kell szőkíteni a hajat. Minden 3 mosás után jön ki nekem.
2013. jún. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Light9121 válasza:
De minnél szőkébb a tincsed szinte már fehéres annál jobban látszik a kék, mert nekem eelőszőr ilyan csibe sárga volt a hajam, arra rá a kék de mosás után ilyen zöldes lett. Ugye mert kék meg sárga = zöld :)
2013. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Light9121 válasza:
De nekem bejött a Crazy color hajszinező. volt eddig narancssárga meg kék, de legközelebb zöldet szeretnék :D
2013. jún. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!