Ideális Rasztának?

Figyelt kérdés
Szőkésbarna, inkább már barnás a hajam, és egyre jobban sötétül ahogy öregszem, vastag szálai vannak, és iszonyatosan sűrű a hajam, nagyon sűrű mellette viszont egyenes, elkezdtem növeszteni most még elég rövid te gyorsan nő nagyon, szeretném idővel be rasztáztatni, mi az ideálisabb raszta hajnak, a vastag sűrű haj? vagy bele se kezdjek?

2013. dec. 17. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:

ideális. bármilyen típusú hajból lehet rasztát csinálni. csak 15cm felett legyen mert különben borzalmasan fog kinézni!.

15/L

2013. dec. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
KÖszi a választ :D még növeszteni kell :D halálosan sűrű a hajam és mire kész lesz nagyon hajléktalan leszek külsőleg.
2013. dec. 17. 15:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Minnél sűrűbb annál jobb az pedig h egyenes nem probléma.Nekem is ősszeált habár picit hullámos volt az eredeti frizurám. :)

17f

2013. dec. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2013. dec. 17. 22:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként az egyenes hajjal az a gond h sokat kell majd horgnli.Nekem amikor elkészült 1 honapig magamnak horgoltam de aztánl belefáradtam a mindennapi horgolásba.Szal szerintem kérj majd te is segìtséget mert én nem birtam:D ez csak egy tanács... lehet h te türelmesebb leszel nálam de ha segitség kel irj nyugodtan es megprobalok tanacsot adni ha tudok :)
2013. dec. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ha bajom lesz valamivel írni fogok :)
2013. dec. 31. 02:59
 7/8 anonim válasza:
Elég hülye vagy, ha a szép dús, erősszálú hajadat rasztával k*rod el. (Ha csak nem férfi vagy, nekik jól áll)
2014. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok igen
2014. jan. 20. 22:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!