Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti járnátok velem...

Lányok! Ti járnátok velem vagy nem? Érdekelne a véleményetek és ha igen/nem írjátok már le azt is hogy miért.

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 16. 18:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha megfogadod a válaszadók tanácsait akkor nagy valószínűséggel több esélyed lesz a lányoknál.
2013. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A bajuszod tényleg nem túl bizalomgerjesztő, szerintem is jobb lenne ha leborotválnád. Ezt a sapkát se erőltesd. A szemüvegeddel szerintem nincs baj.Igazából úgy gondolom, hogy nem vagy csúnya, csak nem vagy "trendi".

Hogy a kérdésre is válaszoljak, így első ránézésre nem szeretnék beléd, de ha megismernélek és jófej lennél, kedves, figyelmes, meg tudnál nevettetni stb. akkor nem lenne kizáró ok a külsőd. Csak ellátnálak tanácsokkal :D

2013. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem, túl nagy és átléphetetlen a szakadék közöttünk.
2013. dec. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Bajusz nélkül biztosan több esélyed lenne!
2013. dec. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2013. dec. 16. 23:04
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyszerűen csak nem vagy az esetem, bocsi:s
2013. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
4%

Huuuuuuuuuuuu b+ ezt de utálom

Mindent kib*szott csaj ezzel az ótvar dumával koptatott le


"nem vagy az esetem" "maradjunk csak barátok"

az összes ilyen csajnak üzenem, hogy szopjatok le 1 lovardát

2013. dec. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
utolsó! nekem se sok szerencsém volt eddig a csajoknál együtt érzek veled :(
2013. dec. 17. 11:37
 19/21 anonim ***** válasza:
17-es: miért, mit mondjunk, ha nem tetszel??? Ha ilyen stílusban beszéltél a csajokkal is, akkor mondjuk valószínűleg nem ez volt az egyetlen probléma..
2013. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem ilyen stílusba beszéltem velük, de tudod az 500.-ik csaj után már ha meghallom ezt a mondatot nagyon felb**z.

állandóan rinyálnak, hogy jaj megcsal a pasim meg igénytelen meg a f****m tudja még miért sír állandóan a szájuk, én meg hűséges típus vagyok, ha kér valamit megteszem, velem aztán jól járna, meg nem az esetem ja... végig arról ábrándozik milyen csávó kéne neki azt pont rám illene a leírás, de nem, én nem vagyok neki jó, inkább összejön azzal a típussal akiktől falra mászik


szal sz*pjanak le egy lovardát!

2013. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!