Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha valaki a lányoknál...

Baj, ha valaki a lányoknál nem szőrteleníti magát "ott lenn", hanem meghagyja?

Figyelt kérdés
2008. júl. 12. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
inkább az a baj, hogy egyántalán eszedbe jut, hogy baj-e
2008. júl. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Bajnak nem baj, csak nem szeretik a férfiak nagyon. És nem is divatos. De mindenki maga dönti el mit kezd a testével. Szerintem kivánatosabb ha szőrtelenitve van, legalább fazonra. De van aki nem szeret adni magára.
2008. júl. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok férfi nagyon szereti ha szőrös "ott lent".

Nem baj ha nem csupasz de érdemes kordában tartani.

A falatnyi fürdőruci vagy bugyi mellett burjánzó szőr van akinek izgató, de valójában nem valami szép látvány.

A teljes csupaszítás csak egy ideje divat de már anyáink is nyirogatták kisollóval, borotválgatták a felesleget. :)

Minél rövidebb a szőr, annál könnyebb tisztán tartani a területet.

Én magam azok közé az elvetemültek közé tartozom aki epillátorral szőrteleníti. Ha éppen időm van rá, mert körülményesebb meló mint a lábszörtelenítés. Fájni (nekem) nem fáj jobban.

Nem igényesség kérdése. A pasim pl egy kicsit jobban szereti ha szőrös mint ha nem. Így hol ilyen, hol olyan. Változatos. :)

2008. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mért lenne baj?ez a te tested és te döntessz felőle.mindenben.az más dolog,hogy esetleg a barátod mit szeret(ha van,nem tudom,erről nem írtál)esteleg akkor kérdezd meg az ő véleményét,hogy szeretné,mi tetszene neki stb.és ha úgy gondolod vagy aztmondta jobban szereti csupaszon,és szeretnél a kedvében járni,megteheted..::)amúgy pedig nem divat kérdése,"hordd" úgy,ahogy neked a legjobb:)
2008. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mikor kollégista voltam, egyik barátnőmet megkukkolták a zuhanyzóban, meg huzogatták a zuhanyfüggönyt, de a lényeg az, hogy látták hogy ő nem szőrteleníti hanem maghagyta ott, és emiatt kigúnyolták, meg elterjesztették.
2008. júl. 14. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem baj. ez egy hülye divat, hogy úgy nézzél ki odalenn, mint egy 5éves. én sose borotváltam, pedig van azért szőröm és pasim is van, aki azt mondta, hogy őt nem zavarja, így is szeret. én megpróbáltam és úgy fájt meg viszketett utána, hogy soha többet
2008. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%
szerintem csúnya és a férfiak is utálják...
2008. aug. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!