Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam ennyire?...

Mitől hullik a hajam ennyire? Valaki tud segíteni? Tudnátok adni valami tanácsot?

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapja vettem észre,hogy hullik a hajam.A végig húzom a kezemet a hajvégeken mindig kijön pár száll haj.Mosás után mikor megszáradt pedig kb 8-asával jön ki a haj.Volt egy abortuszom 1 hónapja nem tudom,hogy esetleg attól van e.De én már fésülködni is alig merek.
2013. dec. 10. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy sokat mosod, vagy fested/festeted, de lehet ez simán genetika is.
2013. dec. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Régen 2 naponta mostam,de már nem.1 héten 2 x. És nem festem sűrűn se.Kb 3 havonta feketére.Mondjuk szoktam fonni és vasalni is.
2013. dec. 10. 11:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet, az egyik pont a fekete hajfesték, az abortusz utáni hormonális változások, vagy megfáztak a hajhagymáid, vagy esetleg túl hosszú a hajad, sampont váltottál, vitaminhiány stb
2013. dec. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem a háziorvosom mondta egyszer, mikor ilyen problémám volt, hogy egy rossz fogtól is hullhat. Kihullni az összes nem fog azért. Keress egy orvost, az mit mond, aztán orvosolja a gondot és visszaújul.
2013. dec. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A hajam félhosszú.És nem váltottam sampont se,de volt hogy néha mással mostam meg.Fogam sincs rossz.Egy van ami néha fáj vagyis a fogaim közt mert ott még tömve volt,de egyébként semmi baja.De köszi a segítségeket!Tavaly is volt hogy hullott a hajam kb ugyanígy mikor bejött az ősz-tél utána pedig elmúlt a hajhullás.
2013. dec. 10. 11:36
 6/7 anonim válasza:
Akkor szerintem lehet, hogy csak egy "hajváltás". Valahol olvastam, hogy a haj évente megújul. Nem tudom mi igaz belőle, de nekem is vannak időszakok, mikor hullik, aztán abbahagyja. Most is hullik, tavaly is így voltam.
2013. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát remélem abbamarad mert idegesít....
2013. dec. 10. 18:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!