Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajszárító csak a meleg...

Hajszárító csak a meleg levegő miatt károsítja a hajat?

Figyelt kérdés
Mert nekem olyan hajszárítóm van, amin 3 fokozatat van, a meleg levegős fújástól a langyos levegőjűig. Ha a kevésbé meleggel szárítom, az ugyanúgy károsítja a hajat?
2009. nov. 22. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
természetesen ha langyosabb levegő kevésbé..de ha túl hideg a fejbőröd is megfázhat.
2009. nov. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A meleg szárítja nagyon, de maga a fújás is, akárcsak a szél, az is szárítja a hajat. De ha langyos levegővel, gyengébb fúbóerősséggel szárítod, akkor sokat teszel a hajad szépségének megóvása érdekében :)
2009. nov. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak langyossal fújod,az talán kevésbé károsítja,de úgy csak arra jó hogyha csak simán meg akarod szárítani.Ha viszont formára akarod beszárítani a hajadat,azt mindenképpen a meleggel kell csinálni.
2009. nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én kb 10 éve szárítom mindennap (!!!) a hajam, és nem roncsolódik. nem töredezett, nemnő lassabban, teljesen rendben van. 3-4 havonta járok fodrászhoz. és sima sampont használok.
2009. nov. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. író vagyok. Utolsónak zenem, hogy én is minden nap mosom, szárítom, meleg levegővel, sima sampont használok, balzsamot nem mindig. Fodrász 3-4 havonta. A hajam szuper. De ez hajtípustól is függ, nekem sötét a hajam, vastag, erős szálú. De van akinek gyenge, rossz minőségű a haja, neki lehet, hogy figyelembe kell vennie ezt pl. hajszárításnál.
2009. nov. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!