Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az, hogy a dezodorokban...

Igaz az, hogy a dezodorokban lévő Al származék rákkeltő?

Figyelt kérdés
Van olyan dezodor,amiben nincs ez az anyag?
2008. júl. 11. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,igaz. A bioboltokban vehetsz olyan dezodort,ami nem tartalmazza. Én is ilyet használok! Asszem deo crystal a neve,de sztem van más nevű is.
2008. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van a Forever cégnek az Aloe verás dezodorja, abban sincs ilyen.
2008. júl. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Tudtad-e, hogy az éjszakát 2 emberrel töltöd akkor nagyobb adag radioaktív sugárzást kapsz mintha paksi atoerőmű közvetlen közelében sátorozva töltenél 1 éjszakát egyedül? Na erről ennyit...
2008. júl. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ma màr minden ràkkeltö,jobb ha felakasszuk magunkat,mielött megràkosodnànk.ràkkeltö a tej,egyes àsvànyvizek,parfümök,ételek,lassan még a szex is ràkkeltö.

nem tudom lehet van bennük valami,de én nem akarom ugy leélni az életemet,hogy mindig rettegnem kell mindentöl:most ezt nem veszem meg most azt nem.

én ugy vagyok vele egyszer élek,és ezt ugy hasznàlom ki,ahogy csak lehet.lehet most te a ràktol félsz,holnap meg egy auto kiüt.

most azt irjàk a bio termékek egészségesek,2 év mulva meg az is ràkkeltö hatàsu lesz.

szerintem nem kell azonnal mindentöl beparàzni!inkàbb egy ilyen parfüm,mint a cigi!!!!!!!!!

2008. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van valami az utolsó hozzászolóban... Tényleg minden rákkeltő már.

Ne törődj vele, sokszor az következik be, amitől félünk! (Titok c. könyv, olvasgasd!) És ne gondolj erre, mert hamarabb bekövetkezik. Arról nem is beszélve, hogy egy csomó biodolog csak kamu sajnos :S

2008. júl. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért rákkeltő, mert eltömíti a pórusaidat ez az anyag. Én is Aloe ever-shield-ot használok!
2008. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szinte minden bolti deoban Al származék van, ennek van a legtökéletesebb izzadásgátló hatása, de szerintem is veszélyes, mert olyan molekulaméretű, hogy a nyirokrendszeren át bekerülhet a szervezetbe és ott rombol.Van pl. a dm-ben is egy deo (Alverde), amiben nincs Al, hanem a farnesol nevű hatóanyag dezodorál benne, csekélyebb hatással, mint az Al-származék, de azért működik.
2008. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!