Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetseges, hogy a samponomban...

Lehetseges, hogy a samponomban van a hiba?

Figyelt kérdés
Szoval a multkor vettem egy balzsamot,markasat,szoval eleg jo,es egy honappal elobb hasznaltam,mint az ugyanolyan markaju,ugyanolyan osszetevoju sampont.Es megis miota a sampont hasznalom a balzsammal,azota a hajam mint a sepru...Lehet a sampontol?Bar eleg ertelmetlennek tunik ez nekem:/Nem szaritom a hajam,egy heten egyszer,vagy ket hetente egyszer vasalom.Szoval nem ettol.Elofordulhat ilyen?

2013. dec. 2. 22:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni,hogy a balzsamtol gyonyoru volt a hajam.Most pedig elegge szaraz lett:(
2013. dec. 2. 22:54
 2/2 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy együtt használod-e a balzsammal, ha sz*r a sampon, akkor úgyis szárít. Nem érdemes egyébként együtt használni szerintem, én szinte sosem használok egyformát. Megvan a bevált samponom, balzsamom, spraym és szérumom, mind más márka, és szép a hajam tőlük.
2013. dec. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!