Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros haj, zsíros fejbőr?

Zsíros haj, zsíros fejbőr?

Figyelt kérdés

Mit csináljak?Ha vasárnap este mosok hjat,másnap este már látszik,és nagyon zavaró,rosszul érzem emiatt magamat..

Úgy érzem,mintha a fejbőröm os zsíros lenne,mikor végighúzom rajta ujjam.Mit használjak,próbáljak ki?Mi a teendő?Sajnos nem tudom azt megcsinálni,hogy egy egész hétig,vagy tovább nem mosok hajat,a suli miatt..vagy orvos emiatt kitud írni?Köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 25. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
étkezz egészségeseben, igyál sok vízet.
2013. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egészségesebben *
2013. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kopaszra! Egészséges fejbőr.
2013. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Használj hintőport! Tényleg segít!

Nem baj ha sötétebb a hajad, nekem is az, mégse látszik. De nem mindegy, milyet veszel! Én a "Trompy" nevű babahintőport használom, ami "100 forintos boltban/eurós boltban" 300-400 ft és jó sokáig elég. De a Johnson & Johnson is tökéletes.

Amikor zsíros már a hajam, akkor nyomok a kezembe és belemasszírozom a hajamba, jó alaposan, hogy ne legyen látható. Mindenhova teszek, ahol zsíros. Ez jól felszívja a zsírosságot.


A száraz samponnak is ugyanúgy hintőpor az alapja, csak épp drága...


TÉNYLEG HASZNÁL! :)

2013. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!