Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Igaz, hogy a cukorgyan...

Csajok! Igaz, hogy a cukorgyanta jó arcra is?

Figyelt kérdés
Persze úgy értem, hogy a kozmetikusom javasolta, hogy próbáljam ki, mivel van arcszőrzetem, a pajeszom eléggé látszik, és nagyon zavar. Szőkítés nem megoldás, végleges szőrtelenítésbe nem tudok fektetni pénzt. A cukorgyantától nem erősödnek meg nagyon a szőrszálak? Mégis hány alkalom kell, hogy teljesen kikopjanak a szőrszálak? És milyen amikor nő vissza? :( El vagyok keseredve...

2013. nov. 23. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen,jó rá.Olyan,mint a sima gyanta,de gyantát ugye nem tartalmaz,de hatás ugyanaz.
2013. nov. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
miért van szakállad?!
2013. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lilla Sarolta! Azért mert én a majmok bolygójáról jöttem 213 éve, és próbálok alkalmazkodni a társadalom elvárásaihoz!

Amúgy azért, mert eleve sötétbarna a hajam, a hónaljamon a szőr, a szemöldököm, erős a szőrzet mindenhol, és a te arcocskádon is vannak pihék, lehet hogy szőke, vagy világos barna! Nekem meg a majdnem fekete jutott!

Kösz az értelmes választ :D

2013. dec. 3. 15:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!