Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan köztetek, akinek...

Van olyan köztetek, akinek sikerült elsőre a cukorgyanta?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy csináltad? :D

2013. szept. 3. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. Takács Nóra videója után csináltam.
2013. szept. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak elsőre sikerült, utána már nem igazán! (de persze utána feljavítottam, ha nem sikerült) :) Fele fele arányban vegyítsd a vizet a cukorral, mert úgyis párolog el víz főzés közben. Közepes hőfokon forrald, míg sötét méz színe nem lesz! Ez kb 20 perc, fél óra. És folyamatosan keverd, mert nagyon felhabzik. Én mindig ilyen arányban próbálkozom, és van, hogy nagyon jó, van, hogy nem sikerül. Eddig azt hittem, függ a cukor minőségtől is, de nem,mert azóta egyfajta cukorból csinálom hol sikerrel, hogy sikertelenül :) Volt, hogy mikor már jónak láttam, levettem a tűzről a cuccot, és abban a pillanatban felhabzott, és visszakristályosodott kemény cukorrá. Nagyon tud rosszalkodni, de hál'Istennek mindig vissza lehet javítani!
2013. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Ment a zöld kéz mindkettőtöknek!


Utolsó: Citromlevet nem tettél hozzá? Ha igen, akkor azt mikor kell? :)

2013. szept. 3. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
De, tettem hozzá, de teljesen fölösleges, úgyhogy már kihagyom! Semmi illata nem lesz tőle!
2013. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, ha Te szeretnél tenni, akkor nyugodtan tehetsz. Az elején tegyél bele mindent, még mielőtt felteszed a tűzhelyre! Az arány ugyanúgy maradjon, a citrom levet ne pluszba tedd, hanem akkor annyival kevesebb vizet tegyél!! Bár ha csak pár cseppet nyomsz bele, az nem oszt nem szoroz! De valaki rendesen fél decit nyomat bele!De mondom, én személyszerint nem ajánlom!
2013. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!