Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit takar az, hogy tartós...

Mit takar az, hogy tartós hajszínező?

Figyelt kérdés

Olyan, mint a festék,tehát nem jön ki a harmadik hajmosásnál? Ilyet szeretnék: [link]

Hasonló színű a hajam, mint a képen a sötétszőke, csak egy leheletnyit világosabb. Lehetne olyan szőke a hajam, mint ami az eredménynél van? (Első hajfestés lenne, és nem merem megvenni anélkül, hogy rákérdeznék...)



2013. nov. 21. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

ezek a hajfestékek nem mindig PONTOSAN ugyanolyan árnyalatra festik a hajat ,de általában viszonylag olyan lesz:)

minden estere mindenképpen kérdezz meg szerintem egy fodrászt is vagy aki jobban ért hozzá.

2013. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tartós hajszínező, ez kb csak egy szöveg. Amit linkeltél az egy szőkítő, ez pedig nem kopik ki mivel a saját hajszíned szívja le. Én nem ajánlom a Palette-et, ahogy semmiféle másik dobozos bolti festéket, szőkítőt sem. Ezeknek még a színét sem lehet előre pontosan megmondani, szerintem az oxi is erősebb benne mint ami a te hajadhoz kéne. Fodrászkellékesben vegyél rendes szőkítő festéket inkább.
2013. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ezt a festéket használom, csak barnát..nem kopik, olyan tartós, mint egy sima hajfesték, viszont nekem több árnyalattal sötétebb lesz mindig, mint a dobozon lévő "eredmény".
2013. nov. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eleve nem lehet hajszínezővel világosítani, úgyhogy totál félrevezető a szöveg!

Ahogy előttem tanácsolták, inkább menj fodrászkellékesbe, ott segítenek kiválasztani a megfelelő festéket a hozzá illő oxidálóval.

2013. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!