Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés hajszínezővel?

Hajfestés hajszínezővel?

Figyelt kérdés
Hosszú, vékony szálú, és nem túl sok hajam van. Anya nem szeretné, hogy festékkel fessem, mert tönkreteszi. Aranyszőke színű, de a csúnyábbik fajtából, és szeretnék egy kicsit szőkébb lenni. Hajszínezővel meg lehet ezt oldani? (Rendesen megfogja a szín a hajamat?) Az mennyire tartós? Ha kétnaponta kell hajat mosnom, akkor meddig marad meg? Sokba kerül? És nem fog mindent össze? (Egyszer befújtam a hajam végét valami kimosható sprayvel, amit a bulikon szoktak használni és mindenem olyan lett tőle azután is, miután megszáradt. A pólóm, a pulcsim, a kezem...)

2013. nov. 21. 15:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék, ami kikopik, de nem öt perc alatt.
2013. nov. 21. 15:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs is olyan hogy szőke hajszínező :/ Fesd be , ez hülyeség hogy "tönkreteszi". Nekem derékig érő hajam van, sötétbarnából lettem szőke és egyáltalán nem tette tönkre. Ha fodrászhoz mész semmi baja nem lesz a hajadnak
2013. nov. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Világosabbra festeni nem lehet semmilyen hajat, ahhoz hogy világosabb legyen le kell hogy szívja a festék a hajszínedet, ez pedig nem fog kikopni, csak lenő.
2013. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!