Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan hajsprayről...

Tudtok olyan hajsprayről (vagy valamilyen kenceficéről), ami jobban kihozza a hajamból a göndörséget?

Figyelt kérdés

Elég vékonyszálú a hajam, világos szőke, nem festem - ha ezek számítanak.

Alapból enyhén hullámos, de az alsó tincsek loknisan be szoktak göndörödni, főleg ha vizes hajjal alszom el.

Régen volt valamilyen hajápoló spraym, amitől az egész hajam sokkal göndörebb lett. Sajnos nem emlékszem, hogy mi volt az a termék mert akkor még nem érdekeltek ezek a dolgok, de jó lenne valamilyen hasonló hatású.

Tudnátok ajánlani valamit?



2013. nov. 20. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:

és emlékszel hol vetted?

ha tincsenként betekered ameddig vizes göndörebb lenne, vagy tehetsz rá waxot és úgy is feltekerheted

2013. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem én vettem, de ennek már több éve. Amit írtál, első, azt szoktam csinálni! :) Az is jó, csak akkor olyan "megcsinált göndör" lesz, nem pedig természetes. Kösz a belinkelt kérdést, utánaolvastam a baleásnak, amit írtak, szerintem azt veszem meg.

Köszi a válaszokat! :)

2013. nov. 22. 13:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajmosást követően utolsó öblitésként használj kevés sört, majd száritsd meg. Nem fog érződni a sör szaga a hajadon, elpárolog száritáskor. Sokkal szebb, fényesebb, dúsabb hatású és rugalmasabb ettől az én göndör hajam. Egy próbát megér :)
2013. nov. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, erről már hallottam, kipróbálom! :)
2013. nov. 26. 11:06

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!