Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Alverde sampon csak nekem...

Az Alverde sampon csak nekem nem habzik?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt mondta, jól össze kell keverni vízzel és akkor habzik, mindenhogy próbáltam már, nagyon tömény hab lett, és alig tisztít. Ez normális biosamponnál, vagy baj van a samponnal?
2013. nov. 15. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
ezekben nincsen sls, ami a habzást okozza. én kétszer samponozok, a másodiknál eresztek rá egy kis plusz vizet, miután bemasszíroztam a sampont, és akkor már habzik
2013. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem habzott, csak ha nagyon sokat nyomtam belőle. De ez nem baj, mert attól még hogy nincs habja, ugyanolyan jól tisztít, mint bármely más sampon.
2013. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy tisztít, csak a többi samponnál elég volt a fejem tetejére kenni, aztán onnantól végighabzott az egész fejemen, így meg minden centiméterre külön kell kenni... :/
2013. nov. 16. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!