Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Mit gondoltok egy olyan...

Fiúk! Mit gondoltok egy olyan 15 éves lányról, akinek van egy. Vörös tincs a hajaban?

Figyelt kérdés

Alapból barna haja van, és a tarkoja felett van a tincs, annyira nem látszik, de sokszor előre teszi, hogy latszodjon. (kicsit rockeres a.stílusa)

Tetszik? Nem tetszik?

Kort irjatok!:)

ui.: kicsit.rózsaszínes a tincs, bár.inkább vorosnek mondanám



2013. nov. 12. 18:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Mennyi egófényezésre vágytok ti mai tinilányok...
2013. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Szia! Ezt nem értem ... A képen nem én vagyok, csak ilyen hajat szeretnék és kíváncsi lettem volna mások véleményére, mert as szüleimnek nagyon nem tetszik, én viszont szeretnék ilyen frizurát.

Hogy jön ide az egófényezés?

2013. nov. 12. 20:05
 13/23 anonim válasza:
Küldj magadról képet.. :) Nekem a vörös haj egyébként jóval bejön mint a többi, például jobb ha az egész haja vörös mintha csak egy tincs lenne. Az hogy meg kicsit elvont a stílusa még jobb :3
2013. nov. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mit gondolok? Azt hogy az ő dolga.Amíg igényes és tiszta valaki addig szerintem rá tartozik mit vesz fel vagy hogy viseli a haját.
2013. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok...

elég rossz kategóriában tetted fel a kérdést

2013. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:

Egy 15 évesnek ez a legnagyobb problémája?

KOR (<- látod? írtam kort!)

2013. nov. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem ez a legnagyobb problémám, csak.kíváncsi.vagyok a.véleményekre. Egy szóval sem.mondtam, hogy ennél nincs nagyobb problémam, de ha tényleg.ez lenne a legnagyobb, akkor mi van?

És haha, nagyon vicces hogy.irtal.kort...-.-

Hihetetlen, hogy mindenbe.bele.akarnak kötni.az emberek....

2013. nov. 12. 20:38
 18/23 A kérdező kommentje:

Most jön.az, hogy menjek.aludni?:D Ja, meg a.helyesírás.. Meg.a.tanulás..

Köszönöm az értelmes válaszokat, amik.eddig.voltak, a köteledok meg találjanak jobb elfoglaltsagot, mint itt cs.szegetni az.embereket.

2013. nov. 12. 20:41
 19/23 anonim válasza:
De szép szád van....csini vagy F16
2013. nov. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Emberek ***** válasza:
Szerintem lehet ez kifejezetten szép is. Van ilyen (lány) ismerősöm, akinek még ennél durvábban vörösre van festve a haja, és neki iszonyat jól áll.
2013. nov. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!