Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy szinte a...

Miért van az, hogy szinte a velem egy idős nők mintha 5-6 évvel idősebbnek látszanak? (27f)

Figyelt kérdés

Nem társékéresős oldalon nézem őket!Hanem élőben és ismeretségekben plusz Facebook,de az is lehet én látom rosszul az egészet! Pedig jó lenne korombelivel megismerkedni! :(

de öregnek látom a velem egyidős nőket tisztelet 1-2 kivételnek! akkor mit tegyek!? Így lestrapálta volna az élet az embereket?


2013. nov. 12. 08:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

kiket látsz idősebbnek? a sminkelteket vagy a nem sminkelőseket?

a nem sminkelősöknél lehet hogy genetika

sminkeseknél meg szerintem vagy már tönkrement a sok kencétől a bőrük; vagy még megmaradtak abban a hitben, mint a tizenévesek, hogy öregebbnek fessék magukat


ezek jutottak eszembe


22/N

2013. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mert puccolják magukat..
2013. nov. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én 28 vagyok, de 18 körülinek néz mindenki. Volt már, hogy a pénztáros elnézést kért miután elkérte a személyimet és jobban megnézte :) Nem őszülök, és ráncos sem vagyok, pedig szoktam sminkelni, de nem egy kiló vakolatot kenek magamra. Az igaz, hogy nem cigizek, és alkoholt is ritkán fogyasztok, viszont szeretem a chipset, az energia italt és az üdítőket ami nem túl egészséges. És nem vagyok túlsúlyos, szóval nem azért nem vagyok ráncos, mert a zsír kitölti a helyet :) Sportolni nincs időm, mert a munkám (amit imádok) elveszi minden energiámat, szóval nem sok mindent teszek azért, hogy fiatalnak nézzek ki.

A hátrány, hogy a korombeli, vagy kicsit idősebb pasik gyereknek néznek, ezért utoljára 17-18 évesen volt "korban hozzám illő" párom, mert akkor még annyinak néztem ki amennyi voltam.

Egyébként én is észrevettem, hogy a hasonló korúakhoz képest nagyon jól tartom magam. Munka közben rengeteg nővel találkozom, és elég ijesztő, hogy némelyik 20 körüli csaj sokkal öregebbnek néz ki...

2013. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

az a baj,hogy én is fiatalos vagyok :/

ezért kel jóval fiatalabb de viszont nálamnál fiatalabb lánnyal alig van olyan akivel jókat tudok beszélni. :(

2013. nov. 12. 19:45
 15/15 anonim ***** válasza:
hidd el, vannak fiatalos 27-30 év körüliek, rám itt ma is azt hitték pl hogy 23 vagyok. :-)
2013. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!