Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy szinte a...

Miért van az, hogy szinte a velem egy idős nők mintha 5-6 évvel idősebbnek látszanak? (27f)

Figyelt kérdés

Nem társékéresős oldalon nézem őket!Hanem élőben és ismeretségekben plusz Facebook,de az is lehet én látom rosszul az egészet! Pedig jó lenne korombelivel megismerkedni! :(

de öregnek látom a velem egyidős nőket tisztelet 1-2 kivételnek! akkor mit tegyek!? Így lestrapálta volna az élet az embereket?


2013. nov. 12. 08:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Magadat nem látod reálisan
2013. nov. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hehe, en is pont igy erzem. 27/f
2013. nov. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Már fejre? Vagy hogy érted?
2013. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok napozás/szolárium, olcsó smink, olcsó arckrém, éjszakai partizások alkohollal súlyosbítva... ezek nagyon hamar szétcseszik a nők alapból vékonyabb bőrét.
2013. nov. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Andi8018 teljes valójában értem!

de leginkább,igen fejre!

2013. nov. 12. 10:11
 6/15 anonim ***** válasza:

Nyilván, idősebbnek néz ki egy 27 éves nő, mint egy 27 éves pasi, a nők korábban öregednek. Én kb egyidősnek látszom a férjemmel, pedig ő 5 évvel idősebb, a vele egyidős volt osztálytársnői pl borzalmasan néznek ki már.

Miért nem keresgélsz a fiatalabb korosztályból? 22-23 évesek?

2013. nov. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Aha, igen, főleg a szoli, cigi, bulik. Olcsó arckrém? :-)

Hát én se tudom megvenni a drága arckrémeket, viszont sajnos folyamatos kozmetikai kezelésre sincs pénzem, ami szerintem valóban jó lenne. Bár szerencsére 33 évesen is mondták már, hogy max 30, viszont nem dohányzom, járok edzeni, nem iszom, no szoli.

Sokat jelent, ha a nő sportol rendszeresen, jobb a vérkeringés, stb, de tudjuk. Azért azt is meg kell nézni, kinek milyenek az életkörülményei,nem tudom, milyen típusú csajokkal találkoztál. Akinek van ideje, és nem foglalkozik magával, azt elítélem.

2013. nov. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok választ adni, mivel én ezt nem látom, inkább azt látom hogy a 25-30 éves nők nagyon fiatalnak néznek ki. Én is 29 vagyok, de mindig 17 körülinek néznek, ezért pasik közül is ilyen korosztály akar velem ismerkedni... Na de én is mondjuk a volt osztálytársnőimet ha megnézem, mind olyan kis fiatalos, munkatársaim is, én nem láttam még olyat aki öregebbnek nézne ki a koránál.
2013. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Jaj én is így látom a tiniknél maradtam ezért huszonéveseken már látszik a kor 27 az meg már öregszik van aki őszül is nem olyan feszes a teste mimikai rancai vannak
2013. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na, megérkezett az örök fiatal Brad Pitt is! :-)

De jó, hogy nem ismerjük egymást! A pasik nem őszülnek, meg kopaszodnak végül is, nem is öregszenek. Szánalmas vagy, kedves 9-es.

2013. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!