Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keratinos hajkiegyenesítés...

Keratinos hajkiegyenesítés után lehet a "szokásos samponommal" hajat mosni?

Figyelt kérdés
Head & Shoulders sampont használtam eddig is, pár nap és megyek hajkiegyenesítésre, olvastam hogy utána másik sampont kell használni, és a fodrászom azt mondta, hogy 2-3 hónapig tart heti 2-3 hajmosással, tehát ha hetente többször mosok hajat előbb kijön belőle? És tényleg nem lesz szög egyenes? 12000 ft-ért csinálja majd nekem, azért gondolom az már csak használ valamit, mert azt is olvastam hogy persze hajtól, fodrásztól is függ mennyire egyenes meg van akinek 3000 ft-ért csinálták és nem használt.. És párás időben sem göndörödik (kunkorodik) be a hajam vége? Inkább hullámos hajam van jelenleg ilyen elől hosszú, hátul rövid frizurám van és ugye az eleje kigöndörödik főleg most h a vállamig ér kb, a párás időről ne is beszéljünk, mindig dugdosnom kell a hajam a kabátom alá, és látok rengeteg embert akiknek olyankor is tök szép hajuk van selymes, fényes, nekem meg száraz( pedig rengeteg sampont kipróbáltam, fénytelen, nem is puha,mindig vasalnom kell, sok házi praktikát használok nem segít semmi..) Vajon ez azért majd használni fog valamit ?!
2013. nov. 10. 16:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!