Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajkiegyenesítés tartósan,...

Hajkiegyenesítés tartósan, hónapokig? Visszakérjem a pénzt?

Figyelt kérdés

Erősen hullámos a hajam és elmentem egy tartós hajkiegyenesítésre.

Nagyon kedves volt a csaj és mesélte, h volt egy nő, akinek nagyon göndör haja volt, mondták, hogy tuti nem lesz túl egyenes, de megcsináltatta a keratinos hajkiegyenesítést és utána visszament és visszakérte a pénzét... Vissza is adták Neki.

Nekem is mondták, hogy szög egyenest ne várjak, de szerintük erre azért jó lesz és sokkal egyenesebb lesz. Nem deformálódik a hajgumitól, a csattól, stb.

Hát nekem aztán majdnem olyan, mint volt... Még egy esélyt adok neki, hogy levegőn száradás esetén milyen marad, de tuti nem lesz jobb.

Ti visszakérnétek a pénzt??

Nem akarom akkor, amikor ott van a csaj, aki csinálta, nem Ő tehet róla.

Telefonon kérdezzem meg először? De úgy jobban leráznak, nem??

12.000 Ft volt és elvileg 3-4 hónapig szép egyenesnek kellene lennie. Ez azért túl sok pénz egy próbáért... :(



2013. jún. 25. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én visszakérném, mivel fodrászként tudnia kellene, hogy mi várható el egy kezelés után :S Ha egyszer nem tudja valaki megcsinálni, amit elvállal, inkább ne nyúljon semmihez
2013. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindent úgy csináltál utána, ahogy elmondták?
2013. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Semmi utasítás nincs. :)

Kérdeztem, hogy van e valami speciális sampon és, hogy ugye akkor nem göndörödik vagy deformálódik eső, vagy izzadás hatására, erre mondta, hogy sok mindent ígérnek, de szög egyenes nem marad majd, viszont sokkal, sokkal könnyeben kezelhető, simább és egyenesebb lesz.

Tegnap beszárította és mivel edzésre mentem este, bátran hajpántot tettem bele, aminek a nyoma nagyon durván bennemaradt a hajamban, így hazajöttem, megmostam és nem szárítottam meg, ezért kicsit el is feküdtem.

Kíváncsi leszek, ha reggel mosom meg és hagyom megszáradni, vagy rászárítok, mennyire marad egyenes? Na meg, tényleg mit szól az esőhöz, vagy az izzadsághoz?

Nem szeretném igazságtalanul visszakérni a pénzt, de ha szinte nincs különbség, akkor úgy érzem nem érte meg és kidobtam egy 10 est!!

2013. jún. 25. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz, mert ilyen kezelés után megvan, hogy mennyi ideig nem lehet hajat mosni, vannak kifejezettem otthon használható termékek, stb. Itt a fodrász szakértelme megkérdőjelezhető, ha nem értenek hozzá miért csinálják??? Ha megnézed neten az ilyen előtte-utána képeket, láthatod, hogy bármilyen hajból tudnak csinálni szögegyenest is, ami valóban tartósan úgy marad. Szerintem keress meg először neten egy ilyen szakembert (facebookon rengetegen hirdetik magukat), és kérdezd meg, hogy mi ennek a valódi menete, és hogy jó-e, amit csináltak a hajaddal. Esetleg képet is küldhetsz neki.
2013. jún. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hmmm..nos, akkor írd meg majd, mi történt reggel. esetleg, ha van másik fodrászismerős, biztos tudna erre mondani valamit
2013. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#4 jól mondja
2013. jún. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Helló!Az attól függ hogy milyen anyaggal csinálta.Mert ami jó anyag az a Brasil cacau ami nem 12 ezer,hanem 20-30-max 40 az a haj mennyiségétől függ.az meg a másik hogy ha nagyon nagyon göndör a hajad előfordul hogy meg kell ismételni még egyszer hogy tökéletes legyen.És olyan 3-4 hónapig tart.
2013. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Istenem sok "okos" próbál tanácsot adni!! Én kb. 1 hónapja csináltattam, 12ezer volt, Brasil Cacau-val csinálta, de IGENIS VANNAK UTASÍTÁSOK!!!!

Először is ELSŐ NAP KÍMÉLNI KELL!!! Az első mosásig (ami min.2-3 nap!) NEM szabad semmit beletenni mert különben felveszi a formáját akármit is raksz bele !!!!!Ezen kívül aszpartam mentes samponnal kell mosni(Pl. baba sampon) és akkor lesz egyenes ha megszárítod !!!!! Mivel az anyag hő hatására aktivizálódik....... Talán tájékozódni kéne mielőtt csináltatsz valamit..Nekem 1-másfél hónapja csinálta és azóta is egyenes a hajam, egyszer sem vasaltam ki:) Persze hogy nem lett nekem se szögegyenes,mert a vállamig ér, és a vállam kinyomja...

2014. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!