Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy ilyen szép az ázsiai...

Hogy ilyen szép az ázsiai lányok haja?

Figyelt kérdés

Nekem is lehetne ilyen szép?


[link]


[link]


[link]


[link]


2013. nov. 8. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
persze.vegyél egy drága sampont!
2013. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan! SEMMI extrát nem mutattál.

Rengeteg embernek van ilyen haja Dél-Koreán kívül is (ha már az SNSD-s lányokat linkelted).

2013. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az most mindegy,hogy kik vannak a képen,100 ázsiai lányt is linkelhettem volna mindenek szép a haja.
2013. nov. 8. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mert akinek nem szép a haja, nem nyomja fel az internetre. :)

Az énekeseknek, színészeknek persze, hogy szép a haja, hisz egész kis csapat dolgozik rajtuk.


De jártál te már Ázsiában?

Mert én igen. NEM MINDENKINEK SZÉP a haja. Kb. ugyanolyan arányban láthatsz kevésbé szép, sőt ronda sérókat, mint itthon.


És nincs olyan se, hogy "tipikus" ázsiai haj. Arrafelé is óriási a változatosság.


Van, akinek vékony szálú, egyenes és koromfekete.

Másnak vastag szálú, iszonyat dús és hullámos (és nem fekete, hanem a barna egy árnyalata).

Van, akinek kezelhetetlen drótszerű haja van.

...stb.


Csak nézz bele ebbe a cikkbe:

[link]

2013. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy Japánban a legtöbb ember pl.minden nap mossa.

De amúgy na igen..szerintem is nagyon soknak lehet gyönyörű haja, de tényleg csak sztárokat linkeltél és épp ezért szép a hajuk mert nagyon sokat kell foglalkozniuk a külsejükkel amiben elég sok drága segítséget kapnak:D És előttem lévő..nagyon irigyellek , hogy voltál ázsiába ah:|||

2013. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!