Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell hajat tupírozni?...

Hogyan kell hajat tupírozni? Fiú vagyok kb 6 centis hajam van és láttam videokban hogy fésüvel kell csinálni. De nekem lelapul egyből és én tüsisre szeretném nem simán feltupírozni. Remélem értitek, értelmes válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

a lényeg hogy kicsi, sűrű fogú -> tupír fésű legyen

a lényeg, hogy kicsi tincseket veszel fel és ha ennyire nem akar megállni akkor lakkozz előtte- utána, a menete meg egyszerűen a nem ügyesebbik kezeddel megfogod a leválasztott tincs végét a másik kezeddel amibe a fésű van gyors apró mozdulatokkal a hajtöved felé tupírozod a hajat.

ha egyből lelapul akkor érdemes előtte sima hajhabbal vagy hajtőemelővel beszárítani (az is ad egy tartást) és utána tupírozni és lakkal fixálni

2013. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!