Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom így feltupírozni...

Hogyan tudom így feltupírozni a frufrum?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

nekem sehogy nem akar sikerülni.


2012. júl. 7. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
öm neki alapból ilyesmi a haja.. ha neked lelapuló, max. csak 5346346 tonna spray-el tudod megkeményíteni
2012. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neki nem magától áll igy hanem fodrász ugy száritja hogy megemli a tövét. Nem tupirozva van hanem igy van főnözve (szárítva).

Amugy ha lefelé hajtott fejjel száritood a hajad akkor megemelkedik a töve, de ha lelapulós a hajad akkor nem fog sokáig ugy maradni. Miután vissza emelted a fejed lakkozd be.

2012. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bratilla ***** válasza:
Tupír fésűvel próbáld meg, majd tegyél rá valamit, amivel fixálod. Viszont azt nem tudom, hogy mennyire állna természeteem. Az én frufrum amúgy alapból dúsabb, vagy nem is tudom, szóval nekem is hasonlóan áll, de próbálgasd, vagy amikor legközelebb hajat vágatsz, kérd meg a foddrászt, hogy ilyenre csinálja, és kérj tanácsot, hogy hogyan tudnád ezt magadnak is megcsinálni. :)
2012. júl. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!