Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros hajra milyen sampont...

Zsíros hajra milyen sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szőke ( festetlen), vékony szálú, váll alá érő hajam van. Tudom, hogy rossz, de minden nap mosom. Sajnos, ha nem tenném már második nap úgy néz ki mintha egy hete nem mostam volna. Valami olyan samponra lenne szükségem amivel tovább bírja a hajam, nem árt ha ápol is.

Most a Dove-ot nézegettem, de nem tudom mi lenne a jó. Ha tudtok még valami hajápolót/balzsamot is mellé, azt szívesen várom. :)

16/L


2013. nov. 5. 21:00
 1/2 anonim válasza:
Nekem is ilyen a hajam...én Wu2-őt használok de amugy amikor nem mész pár napig sehova akkor ne mosogasd minden nap mert attòl zsírosodsz ennyire!!!!
2013. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
WU2, én a száraz hajra valót használom, mert az jobb illatú a normálnál. Száraz hajra ajánlják, de zsíros hajra tökéletes, három napig bírja vele a hajam.
2013. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!