Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Help! Nagyon zsírosodik a...

Help! Nagyon zsírosodik a hajam milyen sampont ajánlotok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
ne mosd meg 2 hónapig, maximum vízzel vagy sós vízzel és nem fog :)
2013. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minél kevesebbszer mosd meg! Halogasd a hajmosást, amíg csak tudod. Minél többször mosod ugyanis, annál gyorsabban zsírosodik majd. Szerintem csak pár hétig kell kibírnod, és a hajad "leszokik" a gyors zsírosodásról.
2013. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az tévhit, hogy minél gyakrabban mosod annál jobban zsírosodik. Én 2 naponta mosom, WU-2-vel és attól nem zsíros. Az a legjobb sampon erre a problémára. Nekem azért is kell mosnom gyakran, mert sokat sportolok, és attól is zsírosodik. Vágass egy tépett, ritkított frizurát, aminek van tartása, használj hajtőemelőt is, és akkor jobb lesz a hajad.
2013. ápr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !
2013. ápr. 23. 17:20
 5/6 anonim válasza:

Én is 2naponta mosom. Pedig nagyon rövid(1-1,5cm) a hajam.

A legjobb sampon amire én esküszöm az a Head&Shoulders. Ebből nyáron nagyon jó a mentholos mert felfrissiti a fejbőrt is.. Állítólag nem árt néha áttérni más samponra is, de valahogy mindig rá kellett jöjjek hogy csak ez a jó:) Ráadásul a korpát is tényleg eltünteti nem úgy mint a többi...

2013. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csalánsampon. Az is regenerálja a hajat.
2013. máj. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!