Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen alapozot ajanlotok,...

Milyen alapozot ajanlotok, ami elfedi a mitesszereket es arban is elfogadhato?

Figyelt kérdés
Arat is irjatok es hogy hol lehet kapni, koszi. :)
2013. ápr. 22. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem meg a MaxFactor Smooth Effect Foundation-t, Natural árnyalat. Azt hiszem ez az egyik legolcsóbb MaxFactor alapozó, 3500 ft körül volt. Nagyon elégedett vagyok vele, mert olajmentes, így az olyan zsíros bőrűek is használhatják, mint én, ugyanakkor nincs annyira erős fedése, hogy maszkhatás legyen. Épp annyira fed, hogy kiegyenlítse a bőrt, elfedje a mitesszereket, de a pórusokat sem tömíti el. Szerintem nagyon jó. Viszonylag folyékony, így ecsettel is, ujjal is könnyen eldolgozható.
2013. ápr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a catrice pfoto finish alapozóját ajánlom, nagyon meggyőző videókat láttam róla (nekem még van másik, de ha elfogy tuti ezt fogom megvenni). Rossmannban lehet kapni, 1500 körül van
2013. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
maybelline affinitone, 2000, rossmann, dm, müller
2013. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha valóban csak mitesszereket kell elfedni akkor színezett hidratálót vegyél, sokkal jobb. Essence Pureskin. Müllerben kapható, próbáld ki, nem is drága.
2013. ápr. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!