Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek, ha ezeket használ...

Szerintetek, ha ezeket használom, gyorsabban nő a hajam? MÉDEA márkájú csalánsampon, Gliss Kur, öblítést nem igénylő balzsam. Törékeny és fénytelen hajra. /rózsaszín spray/ /Részletesebben lent. /

Figyelt kérdés

Minden hajmosás előtt főzök csalánteát, de nem filtereset. Forró vízzel leöntöm a csalánlevelet, majd 5-10 percig hagyom ázni. Utána leszűröm és mikor már olyan hőmérsékletű lesz, akkor samponozás és balzsamozás után negyedét a hajamra öntöm, majd jól belemasszírozom. Utána megint negyedét ráöntöm és így tovább.

Dm-ben vásároltam MÉDEA márkájú csalánsampont, amely korpás hajra való. A flakonra ez van írva: Erősíti a hajat, Vitalizálja a fejbőrt, Csökkenti a korpásodást, Mérsékli a hajhullást. Gliss Kur balzsamot használok, ami nem igényel öblítést. Törékeny és fénytelen hajra. /rózsaszín spray/

Válaszokat köszönöm! :)



2013. nov. 2. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye.
2013. nov. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De önmagában ezektől nem várnék csodát, főleg, mert nincs csodaszer.
2013. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valami ötlet? :)
2013. nov. 2. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy gyorsabban fog nőni a hajad. Én a Médea samponból a sárgát használtam, ami iszonyat rossz volt, agyonszárította a hajam, ami csak árt neki. A Gliss kur termékekért sem rajongok, a fújósakért főleg, nekem nagyon elnehezítik a hajam, pedig vastagszálú és nagyon dús, meg egy idő után csak még szárazabb lesz tőlük. A hajvégápolójuk jó, de nagyon drága, a Balea is van olyan jó, és sokkal olcsóbb.

Én egy jó balzsamot javasolnék (én a Wella Pro Seriest, Pantene-t szeretem), mellé hajvégápolót, meg kímélő sampont használj, amitől nem lesz csikorgóan tiszta a hajad (és persze csak a fejeden samponozz, a hajvégeket ne), és szedj hajvitamint. 2-3 havonta 1 cm-t vágj a hajad végéből, óvatosan bánj vele. Leginkább az szükséges a növesztéshez, hogy ne legyen száraz a hajad, ne törjön a vége, akkor előbb megnő és szép is lesz.

2013. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is a Wella Pro Seriest ajánlanám, abból is a töredezett hajra valót. pakolásnak valamelyik Elsevet (fehér-piros, fekete-lila), flakonosból pedig a sárga a legjobb :) a citromsárga. bármiyen jó illata is van a rózsaszínnek :D
2013. nov. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeket! :)


20:43-kor író: Zöld színűt használom, de nem tudom eldönteni, hogy attól töredezettebb-e a vége, vagy sem. Ezelőtt Schauma fito koffein sampont és balzsamot használtam, de arra azt mondták, hogy egy idő után viszketett a fejbőrük tőle, ezért csak 2 flakonnal használtam el.

Avon-os Advance Techniques Hajápolót használok, Marokkói Argánolajjal. Ritkán olajozom be a végét, nem szeretem sok mindennel kenni. :/ Vasalni havonta talán 1* ha kivasalom, mert alapból nagyon göndör a hajam, mire kivasalom, 5 perc után már nem is egyenes, hanem hullámos.

3:03-kor író: ha te is azt ajánlod, akkor szerintem ki fogom próbálni, ha ez a samponom elfogy. :)

2013. nov. 3. 10:31
 7/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Ha száraz és töredezett lenne a hajam, nem csalánnal piszmognék, hanem bármilyen olajjal (kókuszzsír, vagy oliva, vagy tojássárgája) bekenném a végén hajmosás előtt, üldögélnék vele.

Az argánolaj nagyon jó mosás után is, főleg, ha göndör a hajad és szereted is, ha göndör. Annyiban nő tőle jobban, hogy ha nem töredezik, akkor hosszabb marad.

2013. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A csalánteát hajnövesztésre használom. Úgy ajánlották, mert aki ajánlotta, neki nőtt tőle a haja. Köszönöm a segítséget neked is! :)
2013. nov. 11. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!