Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a vörös hajról?

Mit gondoltok a vörös hajról?

Figyelt kérdés

Most nem a természetes vörös érdekelne, mert tudom hogy az gyönyörű.:) De mi a véleményetek a festett hajról? Ez alatt most a bordót értem.

[link]

[link]

Szóval nagyjából ezt. Tényleg ennyire visszataszítónak gondolják, mint ahogy olvastam?

(Némi megnyugtatásra lenne szükségem, hogy nem.:))



2013. nov. 1. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, ne foglalkozz mások véleményével.

Nem kimondottan tudom, hogy mit gondolnak róla, csak azt hogy nekem kifejezetten tetszik. Ha pasik terén félsz, hogy nekik nem tetszik, ... hát az azt nem tudom.. az mondjuk, inkább attól is függ, hogy hogy nézel ki, vagy hogy hogy áll.:) remélem segítettem.;D

2013. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, valóban az ellenkező nem véleménye aggaszt. Nekem azt mondták, hogy jól áll, egyedül az idősebb korosztály illette kritikával, nem tudom hogy ez konzervativitás vagy tényleg rossz, de annyi 'természetellenes, így szóba sem jöhet' véleményt olvastam, hogy megijedtem.
2013. nov. 1. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem festett vörös és imádom. Bár nem pont bordó. Soha senki véleménye nem érdekelt ezzel kapcsolatban, de ha ez téged megnyugtat akkor elárulom, hogy mindenki odavan érte és agyon dicséri, akár lány, akár pasi az. Ha neked tetszik és illik az egyéniségedhez vágj bele! Soha nem leszel úgy boldog és önálló ember, ha mások véleménye határozza majd meg, hogy mit akarsz.
2013. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép. :) Ha illene az arcomhoz, tuti befesteném ilyenre. :)

18/L

2013. nov. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szép, sötétbarna szemhez nagyon jól áll.
2013. nov. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Niks* válasza:
Nekem is ilyenre van festetve a hajam imádom és mindenki csak dicséri.Szerintem nem visszataszító :)
2013. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Széééép :)
2013. nov. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen, és én nagyon imádom, csak tényleg félek, hogy mások szemében ez milyen. :D
2013. nov. 2. 17:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Sz betűvel kezdődik a neved?
2013. nov. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De miért számít az hogy mások szemében milyen ez? Mindenkinek más az ízlése, olyan soha nem lehetsz aki mindenkinek megfelel és mindenkinek tetszik, mert olyan nem létezik. Ízlés kérdése. Én is most festettem ilyesmire a hajam, csak az enyém világosabb, természetellenesebb egy cseppet, azóta van akiknek tetszett, van akiknek nem... mindenfélét kapok, de ez így van jól.
2013. nov. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!