Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak a hajammal?...

Mit csinaljak a hajammal? Hogy lehetne laposabb?

Figyelt kérdés
Gondor hajam van de az a nagyon csunya gondor. Es nagyon nagy,mint a neger lanyoknak. Es ezert vasalom allandoan amitool annyira eltoredezett a hajam hogy kb. 2 havonta muszaj 5 centit levagni belole. Mivel tudnam a gondor hajamat laposabba tenni? Mert akkor hagynam gondoren es nem vasalnam. Tudnatok adni valami tippet? Vagy valami srayt (lehetoleg ne legyen draga)? Elore is koszonom :)
2013. okt. 31. 19:56
 1/2 K. D. G. válasza:
Hát szerintem hajmosás után olyan nagy kefével szárítsd be. Nem tudom,h meddig tart ki,de ha nem akarsz gyakran hajatmosni,akk elég ha csak bevizezef
2013. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszer azt olvastam, hogy göndör hajúaknak hasmosás után még vizesen kell megfésülködniük és szárazon már ne fésüljék, mert akkor lesz nagy a haj. Ha pedig szárazon mégis nagy, akkor egy órára tegyél sapkát a fejedre, minél szorosabb, annál jobban lelapítja.
2013. nov. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!