Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az arcommal,...

Mit csináljak az arcommal, hogy szép legyen alapozó és púder nélkül is?

Figyelt kérdés
Sziasztok 17 éves vagyok...be szereztem kozmetikus ajánlására egy rimmel alapozót és egy rimmel púdert...nagyon szeretem, gyönyörű baba bőröm van tőle...de nem szabad minden nap tudom...és az zavar a legjobban, hogy egyenletlen bőröm van és rózsás arcom...a kozmetikusomtól szoktam venni arctejet és hidratáló krémet...de alapozó nélkül akkor sem érzem jól magam..:// Ilyenkor mit lehet tenni? Mit tegyek, hogy szép arcbőröm legyen, mit javasolnátok? :)

2013. okt. 31. 12:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
étkezz egészségesen, kevés hús, sok zöldség, a bőrön látszik meg, ha valaki egészségtelen.:)
2013. okt. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De egészségesen táplálkozom....sok zöldség, gyümölcs..sok sok víz...sose eszek chipset meg ilyeneket...én az egészségre utazom... sose cigizek, vagy piálok...
2013. okt. 31. 13:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És ha inkább BB/CC krémet használnál? Nem olyan rossz mint az alapozó, mégis lenne rajtad valami.:)
2013. okt. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam már maxfactor cc krémjén...meg volt az essencének a pureskin...meg van az eveline-nek a mattító bb krémje...ezekről krémmánia.hu-n mind jókat írtak...de ezeket is púderezni kell, mert gondolom nagyon fénylenek..:SS
2013. okt. 31. 13:29
 5/10 anonim ***** válasza:
A Max Factor CC apszolút nem fénylik, púderes a finishe :)
2013. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*abszolút
2013. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is Max faktor CC-t használok, és nekem sem fénylik át. Ráadásul nekem elég a fedése, szóval nagyon szeretem.:)
2013. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja a bőrödnek egy JÓ alapozótól. De az ilyen rimmel/garnier, stb. cuccokat felejtsd el, vagy legalább nézd meg azösszetevőket a krémmánián. (ugyanis egyes alapozóktól tényleg lehetszpattanásos, vagy allergiás, stb.)

Nekem bejöttek a terra naturi cuccok: olcsó, natúrkozmetikum, és vannak világos színek is. Ezenkívül az alverde 4in1 alapozót próbáltam, annak gyenge fedése van, olyan színezett hidratáló hatású. A jó minőségű púdertől sem lesz baja a bőrödnek, porpúdert ajánlok, aminek fedése nincs, csak mattít.

2013. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon megvagyok elégedve a Rimmel-es alapozómmal és púderemmel...nem vagyok tőle pattanásos, és egy jóó kozmetikus ajánlotta...és tényleg szeretem, mert gyönyörű bababőrt ad...
2013. nov. 1. 12:13
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és a Garnier-t sosem próbáltam és nem is akarom :SS
2013. nov. 1. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!