Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítő hajfestékek (pl....

A szőkítő hajfestékek (pl. Palette, szőkítőpor is van bennük) mennyire jók? Mennyire ártalmasak és mennyire hamvas meg világos színt tudok elérni velük?

Figyelt kérdés

Köszi a válaszokat, előre is!:)

Mindenkinek fog járni a zöld kezecske! :)


2009. nov. 14. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A Palette XXL Abszolút Platinája egész jó, viszont sárgás. Attól is függ, hogy milyen az eredeti hajszíned, ill. hogy eleve már festett a hajad vagy sem. Én ez elöbb említett festékkel szőkítettem, majd rá 1 doboz Palette Color XXL jégszőke és szép hamvas lesz az eredmény. (:
2009. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Festve van a hajam, szőkére.:)

Viszont kissé sárgás színű... Nem olyan vészes, de azért egyértelműen hamvasabbat szeretnék!

Szóval ha szőkítem az első "festékkel" és utána rákenem a jégszőkét, szép hamvas lesz?

Nem roncsolódik nagyon a hajam?

Lehet csak a tövére fogom tenni, és úgy hátha kíméletesebb is lesz. :)

Ha simán a szőkítővel festem meg, az sem lehet sokkal kíméletesebb...az az 1 doboz festék utána bizti nem árt olyan nagyon. :)

És rögtön a szőkítőfesték lemosása után kell felkenni? Nem kell várni mondjuk 1 hetet vagy valami?


Nagyon köszönöm a válaszod!!!:)

2009. nov. 14. 17:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!