Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kaptam egy arclemosót de nem...

Kaptam egy arclemosót de nem tudom hogy kell használni?

Figyelt kérdés
[link] Ezt az arc lemosót kaptam de nem tudom hogy kell használni. Ezt vattakorongra spriccelem és úgy dörzsölöm be az arcom vagy hogyan? és utána ezt nem kell lemosni ugye? Plusz ha van hozzá arckrémem azt utána kell fel kenni? :) Köszönöm előre is a segítségeteket :)

2013. okt. 27. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá van írva hogy kell használni...
2013. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig itt van a leírás:

Massage over wet face and neck, rinse off with clean water, then pat your skin dry.

Olyan nincs hogy ne legyen rajta.

2013. okt. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem is ilyen van, csak áfonyás. én úgy használom hogy megmosom az arcomat, majd öntök egy kicsit az ujjamra az arclemosóból, majd összedörzsölöm az ujjaimmal, addig amíg nem habzik:D majd felviszem az arcomra, és szépen átmosom:D majd lemosom langyos vízzel. remélem érthető:D:
2013. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Angolul nem tudok mivel németül tanulok és nincs rajta magyarul...
2013. okt. 28. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!