Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy a sörélesztőt...

Lehetséges, hogy a sörélesztőtől több probléma lett a bőrömmel, mint azelőtt volt?

Figyelt kérdés

A bőröm miatt kezdtem el szedni, de mintha erősebbek lennének a hibák. Pl. a hátamon kb. 6 éve nem voltak pattik, most ott is vannak.

Persze nem biztos, hogy emiatt a tabletta miatt..


Csak kíváncsi lennék, hogy lehet-e tőle, van e valakinek vagy volt e valakinek hasonló tapasztalata. (?)


2013. okt. 20. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Legjobb emlékeim szerint a sörélesztő is B-vitamin féle, az sokaknál okoz nagyon csúnya, lassan múló és nehezen eltüntethető aknét. Olvass utána a neten.

Én sem tudtam elképzelni, miért lettem tele ronda, gyulladt pattikkal, utána valahol szembejött velem egy ilyen témájú cikk (én hajvitamint szedtem, de abban is B vitamin van).

2013. okt. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De direkt a problémáimra kezdtem el szedni a B vitamint. Most akkor mi a francot csináljak még
2013. okt. 21. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
A B vitamin okozhatja. Nekem is orbitális nagy gyulladt pattanások lettek a B vitamin komplextől az arcomon. Hol hallottad, hogy a bőrre jó? Én eddig úgy tudtam, hogy hajerősítésre szokták szedni.
2013. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!