Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az anyajegyes...

Mit gondoltok az anyajegyes fiúkról?

Figyelt kérdés

Az én bőröm tök anyajegyes és emiatt nincs semmi önbizalmam.Minden álmom egy szép ,sima bőr.

Engem például zavar ha egy lány anyajegyes.

Titeket lányok(Főleg 'sima'bőrüek)mennyire zavar egy fiúba?

Egy sima szépbarna bőr sokkal szebb mint egy foltos gekko:S?

Vagy ezt mennyire nézik a lányok?Főleg a plázacicák.Azoknak sima szolis kell nem?Kár:S

17/F


2009. nov. 11. 23:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem ez a lényeg, bár én nem vagyok plázacica.

az sok anyajegy csak azért hátrány, mert ha jobban kiemelkedik a bőrből, akkor nem tesz jót neki az érintés, tehát nem lehet önfeledten simogatni, csak mindig vigyázva.

2009. nov. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha az arcodon is vannak anyajegyek akkor tereld el róla a figyelmet, járj vagány ruhákban, legyen egy jó stílusod ami megtetszik másoknak.

A plázacicákat meg felejtsd el, léteznek normális lányok is.

2009. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem aranyos :) ha zavar később növessz kis szakállt egyik ismerősöm is ezt csinálta
2009. nov. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Attól aki szolizik férfiember létére, szerintem a szomszéd országig futnék. Bár nem vagyok plázacica.
2009. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nos az arcomon nincs csak a testemen,nem kiemelkedő sima,viszont jo cuccaim vannak de nekem csak szexre kénének ezek a buta plázacicák,mert általába jó testük van,arra meg tökéletes.Nyilván párkacsplatra valami kedves aranyos okos csajszi kéne:D
2009. nov. 12. 19:15
 6/12 anonim ***** válasza:
hú de érdekes vagy :D
2009. nov. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Haha egy iylen fsz senkinek se kell, akkor se, ha bőröd mint a baba sgge.
2009. nov. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
NAAAAAAAAAAAAAAA:S:S:S:S
2009. nov. 20. 22:39
 9/12 anonim ***** válasza:
De hát mit gondolsz, valami kedves okos csaj majd szóbaáll veled ha végigkúrod a várost? :DDDDD Ne röhögtess.
2009. nov. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nemkell tudnia róla.Gondolkozz:D:D:D

No meg fiú vagyok,fiatal,de most épp beteg és nincs erőm írni majd máskor.Chaoo

2009. nov. 21. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!