Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan növesszek hosszú...

Hogyan növesszek hosszú hajat, szakállat és bajuszt? Egyik sem túl dús nekem.33 vagyok, de látok olyan fiúkat, akik kb mondjuk még csak 30 évesek, de már van bajszuk meg szakálluk is. Hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyrészt azért genetika a dolog, de számít az is, hogy milyen gyakran borotválkozol.

Én pl. 21 vagyok, de már majdnem van olyan szakállam, mint egy 30 évesnek (a bajszom még nem olyan erős, de pár év múlva az is meglesz).

2013. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azta! 21 évesen?? Hogy lehet? Nekem miért nem nő? Próbálgattam sokmindent, kivéve hormonpótlást, mert az elég radikális lenne.

Sportoltam, edzettem, gyúrtam a tesztoszteron végett, cinkes kajákat ettem, nem valahogy sokat ért.

Azt vettem észre, aki cigizik, annak gyorsabban kinőtt a szőricsek. Hát mondjuk cigire ezért nem fogok rászokni.

2013. okt. 21. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos 33 éves vagy? Ez a stílus inkább felel meg a egy 18 évesnek:) Amúgy 30 éves ember már nem fiú, igencsak férfinak kell lennie.

Szakállat meg nem fogsz akaraterővel növeszteni, genetika. Ami van, abból kell gazdálkodni.

2015. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!