Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csinálhatok házilag...

Hogyan csinálhatok házilag ilyen hajat? /lent/

Figyelt kérdés

Hogyan csinálhatok házilag ilyen hajat?Hosszúság mindegy csak ilyen feltupírozott hullámos kellene hétfőre és holnap este megcsinálnám.De hogyan?

kép:

[link]



2013. okt. 19. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fond be sok picibe, aludj úgy, aztán reggel bontsd ki, ritkább fogú fésűvel fésüld ki, rázd össze, tupírozz rajta egy kicsit, és előrehajtott fejjel fújj rá hajlakkot
2013. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Amit az előttem szóló írt, az is jó, de én pl azt szoktam, hogy hajmosás után előrehajtott fejjel először csak a hajtövemre fújom a levegőt, hogy dúsabb legyen, majd teszek rá göndörítő hajhabot, és még mindig előrehajtott fejjel tárcsás (diffúzoros) hajszárítóval szárítom meg úgy, hogy a hajat a tárcsába teszed, és a fejedhez nyomod, esetleg kicsit finoman körözhetsz is a fejbőrödön vele. Na ez egy jó hosszú mondat lett, remélem semmit nem hagytam ki. :D
2013. okt. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy nekem hullámos a hajam alapból is, csak nem ennyire.
2013. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!