Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Általános iskola 6-7 osztálya...

Általános iskola 6-7 osztálya óta kopaszodom. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Most 22 éves egyetemista vagyok.

2013. okt. 19. 01:34
 1/7 A kérdező kommentje:

kb így néz most ki a hajam:

[link]

2013. okt. 19. 01:42
 2/7 piriiiiii ***** válasza:
Esetleg stressz, vitaminhiány, valami lelki nyavalya...
2013. okt. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
genetika
2013. okt. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha a genetika miatt van akkor miért ilyen korán kezdődött?
2013. okt. 19. 15:04
 5/7 anonim válasza:
Pajzsmirigy alulműködés?
2013. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem valami lelki sérelem ért.Addig amíg nem tisztázod le magadban, hogy az általános már elmúlt nem jön vissza többet és most már minden rendben van addig folytatódik.Keresd meg, hogy mi volt az ami nagyon rosszul esett akkor (biztos emlékezni fogsz rá) és próbáld meg ezzel orvosolni.Nekem is ez volt csak egy másik betegséggel és minden megoldódott csak a gondolataimat kellett átrendeznem.
2013. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valakinek a haja nem hullik ki azért, mert stresszes. Esetleg nagyon extrém nyomás alatt, de akkor sem így mint a képen, hanem foltokban. A vitaminhiányra dettó ez igaz. Ez 99%, hogy sima férfias kopaszodás, amivel lényegében semmit sem lehet csinálni.
2013. okt. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!